o nas

Jesteśmy drukarnią, która istnieje na krakowskim rynku już ponad 30 lat.

Drukarnia Graf

Drukarnia GRAF istnieje na rynku usług poligraficznych od 1989 roku, jest nowoczesną firmą oferującą swoim klientom produkty poligraficzne na wysokim poziomie. Drukarnia offsetowa GRAF zapewnia współpracę na każdym etapie realizacji zlecenia.
Rozumiemy, że dobrze przemyślana optymalizacja założeń technicznych i właściwy dobór materiałów, decydują o sukcesie wykonania produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta.
 

W ramach Centrum Druku współpracują firmy osobno zarejestrowane związane umową o współpracy w realizacji usług poligraficznych w ustalonym i ciągle powiększanym zakresie usług oraz sieci kooperantów. Własna, profesjonalna baza produkcyjna i wieloletnie doświadczenie zatrudnionych poligrafów,  zapewniają wysoką jakość i powtarzalność produkcji w zakresie druku i oprawy szerokiej gamy wydawnictw i reklamy.
Posiadamy maszyny firmy Heidelberg, drukujące w podstawowych formatach szeregu B, od formatu 300×500 mm (GTOVP) do 700×1000 mm (SM 102VP) – B1+, B2, B3, oraz inne urządzenia niezbędne dla oferty kompleksowej obsługi: od projektu, poprzez druk i wykończenie introligatorskie różnorodnych wydawnictw. Zestaw parku maszyn pozwala na właściwe zaplanowanie druku, uwzględniając wielkość nakładu oraz specyficzne właściwości projektu.


Drukarnia Graf została wyróżniona Statuetką Złote Orły za jakość druku kalendarza Plus GSM, a Graf Sp. z o.o. nagrodą Złotego Dukata, Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Drukarnia Graf siedziba